tel. 500 127 355
e-mail: biuro@tlok.pl

PROJEKTY ZREALIZOWANE W 2006

Zbierano i prezentowano ankiety od organizacji z regionu, które mogą zainspirować do działań i zachęcić do realizowania własnych pomysłów.

Głównym celem akcji było zaktywizowanie społeczności lokalnych do uczestnictwa w wyborach samorządowych.

Przeprowadzono działania monitorujące koszty, jakie ponieśli kandydaci do urzędu Prezydenta Miasta Toruń. 

Było to najważniejsze w roku wydarzenie środowiska liderów działań społecznych, przedstawicieli organizacji pozarządowych, lokalnych samorządów, jednostek organizacyjnych pomocy społecznej. 

„Pogotowie NGO”
2014-10-11

Projekt „Pogotowie NGO” służył wsparciu sektora organizacji pozarządowych i zakładał zorganizowanie systemu pomocy nowopowstałym organizacjom pozarządowym i grupom nieformalnym w rozpoczęciu oraz w rozwijaniu działań na rzecz społeczeństwa obywatelskiego.

Akcja Akacja
2014-10-11

Akcja Akacja polegała na przyznaniu nagrody kobietom, które w sposób wyjątkowy przyczyniły się do rozwoju społeczeństwa obywatelskiego i wspólnot lokalnych.

Program EURO NGO
2014-10-11

EURO-NGO - program Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowany przez Sieć Wspierania Orga­nizacji Pozarządowych SPLOT, przy współpracy z Przedstawicielstwem Organizacji Pozarządowych w Brukseli oraz Fundacją im. Stefana Batorego.

Mobilizowano partnerów społecznych, głównie organizacje pozarządowe, do zaangażowania się w “monitoring wspierający", pomocny w realizacji pozytywnych działań podejmowanych przez władze lokalne z gmin, które weszły do kontynuacji programu “Przejrzysta Polska” w województwie kujawsko - pomorskim i warmińsko - mazurskim.

Prowadzony był regionalny serwis internetowy w ramach portalu www.ngo.pl dla organizacji pozarządowych z kujawsko-pomorskiego, gdzie publikowane były wszystkie informacje ważne dla organizacji z naszego regionu.

Projekt VA2 Bank3 realizowany przez Kujawsko - Pomorski Ośrodek Wsparcia Inicjatyw Pozarządowych „Tłok” służył budzeniu aktywności, zachęcaniu do włączania się młodzieży z małych miasteczek i wsi województwa kujawsko-pomorskiego w działalność na rzecz społeczności lokalnej, podejmowaniu inicjatyw grupowych oraz upowszechnianiu idei wolontariackiej. 

Celem projektu było wsparcie tworzenia polskiego modelu ekonomii społecznej (ES) poprzez określaniu jej roli i zadań, zdefiniowanie potencjału uczestników oraz kierunków rozwoju. 

PYTANIE DO DORADCY

KALENDARIUM

lipiec 2024
powtśrczptsond
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

NEWSLETTER

 

PROJEKTY