tel. 500 127 355
e-mail: biuro@tlok.pl

AKTUALNOśCI

Dzięki środkom pozyskanym z KPO przeprowadzona zostanie termomodernizacja oraz zakup i montaż paneli fotowoltaicznych na budynku, w którym znajduje się siedziba i biura Ośrodka TŁOK. Dzięki temu zwiększy się komfort klientów i współpracowników naszego stowarzyszenia.

W związku z zakończoną oceną merytoryczną zapraszamy do zapoznania się z listą rankingową Wniosków złożonych do Stowarzyszenia Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Inicjatyw Pozarządowych TŁOK w ramach konkursu Inicjuj z FIO 4.0. - edycja 2024.

Wraz z końcem grudnia zakończył się projekt "Inicjuj z FIO 3.0". Zobaczcie, co zostało zrealizowane przez trzy lata wdrażania działań polegających na przekazywaniu mikrograntów na oddolne działania lokalne młodcy NGO i grup nieformalnych oraz wzmocnienie młodych NGO poprzez zakup sprzętu, szkolenia kadry itp.

Wraz z nowym rokiem TŁOK uruchomił wsparcie dla podmiotów ekonomii społecznej i przedsiębiorstw społecznych w ramach nowego projektu OWES TŁOK 3. Zapraszamy PES/PS do korzystania z pomocy merytorycznej i finansowej w OWES.

Zapraszamy do pobrania prezentacji ze spotkań pt. „Jak przygotować ofertę w Witkacu w ramach konkursów Województwa Kujawsko-Pomorskiego dla NGO”.

Pracuj w Tłoku
Pracuj w Tłoku
2023-12-28

Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Inicjatyw Pozarządowych TŁOK poszukuje osób do pracy na stanowiskach: doradca/doradczyni, specjalista/ka ds. kontaktów z klientem, asystent/ka projektu.

Twoja organizacja pozarządowa planuje złożenie oferty w ramach w ramach konkursów Województwa Kujawsko-Pomorskiego dla NGO – edycja 2024? Przyjdź na spotkanie, na którym dowiesz się, jak przygotować ofertę realizacji zadania publicznego w Witkacu.

Zapraszamy na pobrania prezentacji z gali “Uwolnij energię społeczną”.

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu na najlepszą inicjatywę realizowaną w ramach" Inicjuj z FIO 3.0" - edycja 2023.

Ośrodek Tłok zaprasza na szkolenia i doradztwo dla organizacji pozarządowych z województwa kujawsko-pomorskiego w ramach projektu „Ośrodek Wsparcia Inicjatyw Obywatelskich – Pro NGO 2023”, finansowanego z budżetu Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu.

Ośrodek TŁOK zaprasza na spotkanie online organizacji pozarządowych działających w obszarze usług społecznych i na rzecz osób z niepełnosprawnością.

Ruszył trzeci nabór wniosków w konkursie grantowym uruchomionym przez Samorząd Województwa dla organizacji pozarządowych realizujących usługi społeczne. Wnioski można składać do 24 marca 2023.

Sprawdźcie, co w "Inicjuj z FIO 3.0" działo się w 2022 roku. Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją podsumowującą zeszłoroczną edycję konkursu na mikrogranty dla grup nieformalnych i młodych NGO. Przypominamy, że ruszyła kolejna edycja konkursu! Nabór potrwa do 19 lutego 2023 r.

Uwaga! Od 2023 r. biuro Tłoka w Toruniu zmieniło lokalizację. 

Szkolenia dla NGO
Szkolenia dla NGO
2023-02-21

Zapraszamy na kolejne szkolenie w ramach Mobilnej Akademii NGO MANGO. Szkolenie 19 kwietnia będzie dotyczyć  zagadnień prawnych istotnych z punktu widzenia organizacji pozarządowych  a poprowadzi je Grzegorz Wiaderek.

Twoja organizacja pozarządowa planuje złożenie oferty w ramach w ramach konkursów Województwa Kujawsko-Pomorskiego dla NGO – edycja 2023? Przyjdź na spotkanie, na którym dowiesz się, jak przygotować ofertę realizacji zadania publicznego w Witkacu.

Ważne informacje w zakresie zarządzania finansami dla zarządów NGO: obowiązki, kary, sprawozdanie finansowe - to tematy, które będą omawiane podczas szkolenia, które odbędzie się 1 grudnia w Kowalewie Pomorskim. Przybliży je Teresa Zagrodzka - ekspertka w zakresie finansowania III sektora, trenerka, autorka artykułów serwisu finansowego na portalu www.ngo.pl. Zapraszamy do udziału! 

Ogłoszono wyniki 2. edycji konkursu w ramach projektu grantowego „Inicjatywy w zakresie usług społecznych realizowane przez NGO”. Zapraszamy do zapoznania się z listą rankingową. 

Jakiego doradztwa i szkoleń najbardziej potrzebuje Twoja organizacja? Wypełnij krótką ankietę, która pozwoli nam lepiej dopasować ofertę do potrzeb NGO. 

Ruszył drugi nabór wniosków w konkursie grantowym uruchomionym przez Samorząd Województwa dla organizacji pozarządowych realizujących usługi społeczne. Wnioski można składać do 30 czerwca 2022.

Zapraszamy na XXIX Welconomy Forum in Toruń, które w tym roku odbędzie się w dniach 30-31 maja. Tradycyjnie jeden z paneli, organizowany przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Toruniu, poświęcony będzie ekonomii społecznej - tym razem w kontekście wyzwań związanych ze wsparciem uchodźców. 

Są wyniki pierwszej edycji konkursu „Inicjatywy w zakresie usług społecznych realizowane przez NGO”. Zapraszamy do zapoznania się z listą wniosków wybranych do dofinansowania.

Sfotografuj NGO
Sfotografuj NGO
2022-04-29

Kto lubi robić zdjęcia? ROPS w Toruniu ogłosił konkurs fotograficzny dla młodzieży z województwa kujawsko-pomorskiego. W kadrze należy uchwycić działalność stowarzyszeń, fundacji, KGW, spółdzielni socjalnych lub innych podmiotów ekonomii społecznej.

Szukamy stażysty
Szukamy stażysty
2022-04-22

Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Inicjatyw Pozarządowych TŁOK poszukuje stażysty pod kątem rozliczania projektów. Zdobądź doświadczenie i możliwość zatrudnienia po stażu.

Prezentujemy listę rankingową wniosków w ramach "Inicjuj z FIO 3.0".

Ośrodek Tłok prowadzi zbiórkę na rzecz ukraińskich rodzin oraz wspierających je organizacji i grup nieformalnych z województwa kujawsko-pomorskiego.

Wnioski o dofinansowanie można składać do 28 lutego. Pozyskaj do 50 tys. zł na usługi społeczne dla mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego.

Mikrogranty na działania pilotażowe działalności odpłatnej lub gospodarczej

Rusza się nabór wniosków na mikrodotacje w ramach konkursu Inicjuj z FIO 3.0. Wnioski można było składać do 13 lutego 2022.

 

Ośrodek TŁOK zaprasza na cykliczne spotkanie organizacji pozarządowych działających na rzecz osób z niepełnosprawnością. Spotkanie odbędzie się 1 lutego 2022 w. godz. 11.00-12.30, online.

enlightenedRODO, księgowość, prawne, marketingowe itp.

Prezentujemy listy rankingowe Wniosków złożonych do Stowarzyszenia Tłok w ramach konkursu Inicjuj z FIO 3.0.

Nowe formularze KRS
Nowe formularze KRS
2021-08-19

Od 1 lipca 2021 r. obowiązują nowe formularze do KRS

Tłok na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego weźmie pod lupę wieloletni program współpracy samorządu województwa z organizacjami pozarządowymi na lata 2016-2020.

Przekazując swój 1% na Tłok, masz gwarancję, że Twoje środki trafią do ludzi, rozwiązujących ważne problemy na wsi, w dzielnicy, w mieście w Kujawsko-Pomorskiem. Zobacz, jacy ludzie i organizacje zdecydowali się wesprzeć Fundusz Inicjatywni Stowarzyszenia Tłok. Obejrzyj filmy ????

Bezpłatne doradztwo i szkolenia dla grup nieformalnych i przedstawicieli ngo. Masz problem np. natury prawnej, księgowej, promocyjnej? Zgłoś się do Tłoka i umów się z doradcą na konsultacje w formie elektronicznej.

Potrafimy prowadzić księgowość dla organizacji pozarządowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem.

Jak napisać dobry projekt? - tę ważną w działalności organizacji pozarządowych umiejętność będzie można zdobyć podczas szkolenia, które odbędzie się 25 listopada w Toruniu.

PYTANIE DO DORADCY

KALENDARIUM

maj 2024
powtśrczptsond
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

NEWSLETTER

 

PROJEKTY